Opcje przeglądania

regulamin sklepu internetowego

Polecamy profesjonalne produkty medyczne takie jak temblak, wyroby uciskowe, czy kołnierze szyjne. Dobrze dobrane pomagają przyspieszyć proces rehabilitacji i powrotu do zdrowia, eliminują dolegliwości bólowe i dyskomfort podczas wykonywania codziennych czynności. Temblaki zalecane są do podtrzymania opatrunku gipsowego, jako opatrunek przed założeniem gipsu czy w przypadku zwichnięcia stawu łokciowego lub jako wsparcie podczas rehabilitacji. Temblaki na bark i ramię odciążają bolące miejsce i chronią przed pogłębieniem urazu.

Temblak na złamaną rękę?

Temblak ortopedyczny pozwala utrzymać kończynę górną w pozycji ułatwiającej zrośnięcie się kości po złamaniu lub operacji, regenerację tkanek po zwichnięciu czy wybiciu stawu, a jego używanie znacznie skraca czas rehabilitacji. Odciążenie i unieruchomienie chorej kończyny (w gipsie lub bez) zwiększa komfort pacjenta i sprawia, że wykonywanie prostych czynności staje się prostsze.

W naszym sklepie dostępny jest temblak na rękę wykonany z siatki zapewniającej przewiew powietrza i tkaniny będącej mieszanką poliestru, bawełny, polipropylenu i poliamidu. Dzięki temu odporne są na zniszczenie mechaniczne jak rozdarcia i zaciągnięcia oraz na zabrudzenia. Jednocześnie bawełna pomaga wyeliminować problem nadmiernej potliwości przedramienia, który mógłby powodować odparzenia i otarcia podczas noszenia temblaka. Wszystkie produkty można prać ręcznie z delikatnym środkiem piorącym.

Temblak – gdzie kupić i jak wybrać rozmiar?

Temblak w sklepie medycznym Medical Trade Center to najlepszy wybór dla dzieci i dorosłych. Szukając rozmiaru dla siebie, warto zmierzyć długość przedramienia od łokcia do końca małego palca i dobrać produkt w rozmiarze od S do XL. Dostępny jest też model o uniwersalnych wymiarach, dobry do noszenia z gipsem i bez niego.

Klientom proponujemy też temblaki dla dzieci z przewiewnych i oddychających materiałów, pasujące na lewe i prawe ramię, które dobiera się według długości przedramienia i dłoni, wieku dziecka i całkowitej długości ortezy. W ofercie znajdują się trzy rozmiary temblaków dziecięcych. Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałym asortymentem, polecamy między innymi pończochy uciskowe, podkolanówki uciskowe oraz rajstopy uciskowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl