regulamin sklepu internetowego

Dostępne w sklepie Medical Trade Center wyroby uciskowe, na przykład ortezy na kostkę, wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Posłużą osobom po urazach, wypadkach i operacjach. Orteza stawu skokowego: twardszy usztywniacz na kostkę, elastyczne opaski na staw skokowy, mają za zadanie zmniejszyć ból, ryzyko obrzęku i stanu zapalnego oraz wzmocnić konstrukcję mięśniowo-szkieletową nogi.

Ortezy opaski i stabilizatory stawu skokowego

Usztywniacz kostki, czyli różnego rodzaju stabilizatory stawu skokowego, chronią przed dalszym uszkodzeniem kostki. Orteza na staw skokowy powinna być tak dobrana, aby nie uciskała zbyt mocno i nie była też za luźna, gdyż nie spełni swojej funkcji. Opaski uciskowe na kostkę, orteza stabilizująca staw skokowy dostępne są w różnych rozmiarach.

Stabilizatory na staw skokowy – jaki wybrać?

Stabilizator stawu skokowego przybiera różne mniej lub bardziej elastyczne formy, które dobiera się do rodzaju i skali urazu. Opaska elastyczna stawu skokowego wykonana z lycry i pokryta jonami srebra sprawdzi się podczas całodziennego noszenia. Usztywnia kostkę i chroni przed rozwojem bakterii. Opaska ortopedyczna na kostkę występuje w jaśniejszych i ciemniejszych kolorach, łatwo schować ją pod ubraniem.

Stabilizator na kostkę sportowy zalecany jest podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych, gdyż specjalnie wzmocniona orteza kostki z taśmą czy zaciskiem na rzepy najlepiej ochroni przed dalszym uszkodzeniem stawy.

Stabilizator na kostkę – budowa

Stabilizator kostki kojarzy nam się ze sztywną ortezą stawu skokowego, ale dostępne są również półsztywne usztywniacze. Są one anatomicznie dopasowane, wzbogacone o wkładki sylikonowe ułatwiające chodzenie i właściwe ułożenie stopy, stworzone z materiałów odprowadzających wilgoć i eliminujących problem zwijania się czy uciskania po dłuższym noszeniu. Elastyczny stabilizator stawu skokowego to niezwykle ważny element rehabilitacji, o którym nie wolno zapominać, jeśli zależy nam na szybkim powrocie do dawnej sprawności. W sklepie dostępne są również:

Wszystkie proponowane klientom produkty są odpowiednio testowane, mają niezbędne certyfikaty, a wysoka jakość wykonania sprawia, że posłużą bardzo długo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl