regulamin sklepu internetowego

Dostępne w Medical Trade Center wyroby uciskowe poprawiają komfort codziennego funkcjonowania. Ortezy na nadgarstek to ważny element rehabilitacji, pomogą szybciej powrócić do zdrowia. Opaski na nadgarstek to niejedyne artykuły, które kierujemy do sportowców, osób po operacjach i urazach, mających problem z prawidłowym funkcjonowaniem dłoni. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów.

Opaski ortezy i stabilizatory na nadgarstek

Orteza na rękę – która będzie najlepsza?

Stabilizatory na rękę mają pomóc w zachowaniu ruchomości dłoni, nadgarstka czy palców, jednocześnie przyśpieszając powrót do zdrowia po wypadku, urazie lub operacji. Usztywniacz na nadgarstek może mieć różną elastyczność, którą lekarz lub fizjoterapeuta dobierze do rodzaju urazu. Dostępne są na przykład:

  • opaska uciskowa na nadgarstek bezszwowa krótka,
  • opaska elastyczna na nadgarstek z jonami srebrna, z taśmą,
  • orteza na nadgarstek i kciuk (stabilizator kciuka),
  • orteza nadgarstkowo-palcowa,
  • ściągacze na nadgarstki.

W sklepie znaleźć można również inne wyroby pomagające w rehabilitacji: pasy ortopedyczne, pończochy uciskowe i temblaki. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów medycznych.

Stabilizatory na nadgarstek dla dorosłych i dzieci

Stabilizator nadgarstka stosowany jest zarówno u dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Opaska ortopedyczna na nadgarstek dziecka wykonana jest z delikatnych dla jego skóry materiałów. Jest to najlepsza alternatywa dla gipsu przy złamaniu, ciężkim skręceniu lub zwichnięciu. Aluminiowa szyna ortezy nadgarstka bez problemu dostosowuje się do kształtów dłoni dziecka i chroni jego delikatne kości. Opaski uciskowe na nadgarstek używane są też przy zmianach przeciążeniowych u dorosłych, uszkodzeniu torebki stawowej lub chrząstki trójkątnej.

Stabilizatory nadgarstka najlepszej jakości

Każda orteza na rękę wykonana jest z przepuszczających wilgoć, trwałych materiałów, które poddawane codziennej eksploatacji pozostają w jak najlepszej formie. Chronione usztywniaczem nadgarstek, kciuk czy palce zachowują ruchomość. Nosząc opaski usztywniające nadgarstek, eliminujemy ryzyko pogłębienia urazu. Wszystkie produkty mają atesty jakości i odpowiednie certyfikaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl