regulamin sklepu internetowego

Profesjonalne wyroby uciskowe takie jak na przykład rękaw uciskowy na obrzęk limfatyczny to niezwykle ważny element rehabilitacji pooperacyjnej i pourazowej. Nasze produkty stosowane mogą być podczas wszystkich etapów obrzęku limfatycznego, u pacjentów, którzy chcą kontrolować jego intensywność i oczekują natychmiastowej pomocy i ulgi.

Rękawy Uciskowe, Biustonosze

Największą popularnością w sklepie cieszy się rękaw uciskowy na rękę oraz rękaw uciskowy na nogę, pończocha, które wyposażone w samoregulację za pomocą rzepów i przez to można dostosowywać je do konkretnej fazy obrzęków. Są one łatwe w zakładaniu, idealne do samodzielnego użytkowania, sprawdzą się też u osób o nietypowym kształcie kończyny.

Rękawy uciskowe – charakterystyka produktu

Rękaw na obrzęk limfatyczny pomaga kontrolować przepływ i odprowadzanie limfy. Dostosowuje się go do budowy ciała osoby, która go nosi, poziomu niezbędnego w danej fazie ucisku. Rękaw uciskowy z dłonią lub bez można nosić podczas terapii dziennej, lub nocnej, wspierają efekty każdej fazy leczenia, na przykład fazy redukcji. W sklepie dostępne są modele zapinane na rzepy, a także rękaw uciskowy limfatyczny wciągany. Dostępne u nas rękawy limfatyczne wykonane są z elastycznego materiału, bandaża wpływającego na tkanki podskórne, który zapewnia ucisk tolerowany przez osoby chore.

Rękaw uciskowy po mastektomii wykorzystuje się podczas leczenia obrzęków pooperacyjnych, także po usunięciu węzłów chłonnych. Stosuje się go w leczeniu obrzęków pourazowych. Cielisty kolor produktu pozwala schować go dyskretnie pod ubraniem. Należy zadbać o dobry wybór stopnia kompresji i dostosowywać siłę ucisku do postępów leczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych wyrobów medycznych dostępnych w naszym sklepie. Polecamy szczególnie pończochy uciskowe, podkolanówki uciskowe, rajstopy uciskowe, a także temblaki. Wszystkie produkty wykonane są z trwałych i bezpiecznych dla człowieka materiałów. Wspierają szybki powrót do zdrowia i postępy rehabilitacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl