regulamin sklepu internetowego

Leczenie żylaków jest trudne i skomplikowane, ale nie oznacza to, że musisz cierpieć z ich powodu na co dzień. Rajstopy przeciwżylakowe, które znajdziesz w naszym sklepie, wyglądają jak zwykłe rajstopy, ale są w stanie zrobić wiele dla poprawy komfortu Twojego codziennego funkcjonowania. Wypróbuj wybrany rodzaj rajstop na żylaki i przekonaj się, o ile lepiej możesz czuć się na koniec dnia: bez uczucia ciężkich nóg, bólu i obrzęków!

Jak mogą Ci pomóc odpowiednio dobrane rajstopy przeciwżylakowe?

Rajstopa uciskowa działa dokładnie tak jak inne wyroby uciskowe, np. pończochy uciskowe czy podkolanówki uciskowe. Jej zadaniem jest wywieranie nacisku o odpowiedniej sile na poszczególne partie nóg. W przypadku rajstop kompresyjnych noga jest uciskana niemal na całej powierzchni, co przekłada się na skuteczne działanie produktu. Dzięki wywieraniu nacisku na żyły zmniejsza się ich średnica, co poprawia przepływ krwi i zapobiega powstawaniu zakrzepów oraz kolejnych żylaków.

Efekty noszenia przeciwżylakowych rajstop medycznych odczujesz od razu. Warto nosić je na co dzień szczególnie wtedy, gdy wykonujesz pracę na stojąco lub siedząco, a po całym dniu odczuwasz w nogach ból i dyskomfort. Jeśli tylko odpowiednio dobierzesz rodzaj rajstop na żylaki, szybko zapomnisz o tych dolegliwościach!

Jakie rajstopy uciskowe znajdziesz w naszym sklepie?

W Medical Trade Center oferujemy szeroki wybór rajstop uciskowych damskich i męskich. Polecamy również rajstopy uciskowe ciążowe, z szerszą częścią brzuszną. To produkty znanych i cenionych przez klientów oraz lekarzy marek: Veera, Thuasne, Sigvaris, Aries, Medi. Rajstopy produkowane przez te firmy są trwałe i zachowują swoje właściwości lecznicze przez wiele miesięcy, a do tego niczym nie różnią się wizualnie od zwykłych rajstop. Wyroby w cielistych lub kryjących kolorach możesz nosić do spódnic i sukienek przez cały rok. Rajstopy uciskowe męskie są świetną alternatywą dla mężczyzn noszących kalesony. Dodatkowo działają na korzyść naszego zdrowia, zmniejszają obrzęki, niwelują ból nóg oraz wykazują szereg innych właściwości sprzyjającym naszym nogom.

Jaki stopień kompresji będzie dla Ciebie odpowiedni?

Aby noszenie rajstop medycznych dawało efekty, a jednocześnie było bezpieczne dla Twojego zdrowia, kluczowe jest dobranie odpowiedniego stopnia kompresji. Ten wskaźnik mówi o tym, jaki nacisk jest wywierany na żyły. Jeśli wybierzesz rajstopy uciskowe o zbyt małym stopniu kompresji, nie spełnią one swojego zadania. W wyrobach wywierających zbyt duży nacisk możesz czuć się niekomfortowo, ale także mogą one przynieść negatywne skutki dla Twojego zdrowia, gdy używanie produktów o zbyt wysokim stopniu kompresji nie zostało ustalone wcześniej z lekarzem.

Rajstopy przeciwżylakowe 1 stopnia są polecane na początek, osobom, u których problemy z żylakami pojawiły się niedawno, a zmiany nie są jeszcze bardzo zaawansowane. Warto nosić takie rajstopy nawet profilaktycznie - wtedy, gdy żylaki nie są jeszcze widoczne, a Ty odczuwasz jedynie pierwsze objawy świadczące o tym, że mogą się niedługo pojawić.

Rajstop uciskowych 2 stopnia możesz potrzebować, gdy produkty o niższym stopniu kompresji już Ci nie pomagają. Takie rajstopy noszą najczęściej osoby z dobrze widocznymi żylakami, cierpiące na bóle nóg i obrzęki. Użytkowanie rajstop i innych produktów przeciwżylakowych w II i wyższym stopniu kompresji powinno być zawsze skonsultowane z lekarzem.

Masz już wybrane odpowiednie rajstopy na żylaki? Sprawdź także nasze inne produkty: kołnierze szyjne, pasy, opaski i stabilizatory oraz temblaki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl