regulamin sklepu internetowego

Rajstopy uciskowe 2 stopnia kompresji wywierają nacisk w przedziale około 20-36 mmHg. Rajstopy uciskowe 2 klasy kompresji powodują stopniowy ucisk, który wspiera odprowadzanie krwi z nóg oraz zapewnia prawidłowe działanie zastawek żylnych. Rajstopy przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji walczą z zaawansowanymi żylakami, obrzękami i bólem nóg. Mogą być stosowane także po zabiegach usunięcia żylaków oraz przez kobiety w ciąży z objawami niewydolności żylnej. W ofercie dostępne również rajstopy uciskowe męskie.

Rajstopy uciskowe 2 stopnia

Rajstopy przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji - działanie

Rajstopy medyczne uciskowe 2 klasy kompresji stosuje się celem zmniejszenia obrzęków i dolegliwości bólowych. Rajstopy przeciwżylakowe 2 stopnia ucisku wpływają na poprawę krążenia i zmniejszenia widoczności żylaków. Wybory uciskowe tego typu wyróżnia zróżnicowany ucisk kończyny dolnej - mocniejszy przy kostce i stopniowo słabnący ku górze. Takie właściwości gwarantują wspomaganie krążenia. Rajstopy 2 klasy wyróżnia większy ucisk od tego, które wywołują rajstopy 1 klasy. Rajstopy uciskowe tego typu mogą zatrzymać pojawianie się nowych „pajączków” (pękniętych naczynek krwionośnych), a także zmniejszają ból związany z istniejącymi już żylakami.

Rajstopy uciskowe 2 stopnia - dla kogo?

Profesjonalne rajstopy uciskowe 2 klasy kompresji są wskazane dla osób, które zmagają się z zapaleniem zakrzepowym żył, owrzodzeniami żylakowymi i poważniejszymi problemami krążeniowymi. Często sięgają po nie pacjenci ze zdiagnozowaną stopą cukrzycową, chorobą Buergera i miażdżyca tętnic dolnych. Noszenie rajstop przeciwżylakowych 2 stopnia kompresji powinno zawsze być skonsultowane z lekarzem.

Rajstopy uciskowe 2 stopnia - wskazania

Rajstopy przeciwżylakowe 2 klasy są wygodne i przewiewne. Można z powodzeniem stosować je na co dzień. Jest to wyrób, który ma ukierunkowane działanie i określone przeznaczenie. Rajstopy uciskowe 2 stopnia z naszej oferty polecamy stosować, w których zdiagnozowano u Ciebie:

  • zatorowość żył lub zakrzepicę,
  • przewlekłą niewydolność żylną
  • żylakowatość (włącza się w nią żylaki wtórne, pierwotne, pojawiające się w okresie ciąży),
  • obrzęki kończyn dolnych (różnej etiologii).

Pamiętaj, że rajstopy uciskowe 2 stopnia mogą być czasem niezwiązane. Aby uniknąć komplikacji zdrowotnych, upewnij się, że możesz je stosować!

W pozostałych kategoriach znajdziesz również inne wyroby uciskowe — do stosowania specjalnego i do użytku na co dzień. Wszystkie produkty przeciwżylakowe z naszej oferty wyróżnia wysoka jakość i rekomendacje specjalistów. Oferujemy również profesjonalne pończochy uciskowe - zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl