Sklep prokonsumencki - mamy certyfikat :) 0
Osoby łapią się za ręce nad stołem z komputerami i notatnikami.

Sklep prokonsumencki - mamy certyfikat! :)

Nie znamy się jeszcze zbyt dobrze, minęła dopiero chwila odkąd zaczęliśmy prowadzić sprzedaż przez Internet, dlatego pewnie zastanawiacie się, czy zakupy w naszym sklepie są bezpieczne. A może chcielibyście wiedzieć, w jaki sposób dbamy o bezpieczeństwo Waszych danych osobowych? Zdajemy sobie sprawę, że jest to temat na czasie, dlatego i my chcemy pokazać Wam, że nie macie się czego bać i zakupy w Medical Trade Center są dla Was bezpieczne.

Wszystko pod kontrolą.

Chcąc działać zgodnie z prawem, szczególnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady UE (w skrócie RODO), które w 2018 roku spędzało sen z powiek każdemu właścicielowi jakiejkolwiek działalności gospodarczej, przeczytaliśmy wszystko od deski do deski i… skonsultowaliśmy to z prawnikami 😉

Polityka prywatności.

Wspólnie opracowaliśmy zasady i procedury związane z pobieraniem od Was danych niezbędnych do realizacji procesu zakupowego, a także takich, które pozwolą nam na komunikację i informowanie Was o ciekawych promocjach czy nowościach w naszym sklepie, np. przez newsletter. Następnie wszystko jasno i czytelnie opisaliśmy w Polityce prywatności. To właśnie tam znajdują się zagadnienia dotyczące np.:

 • plików Cookies,
 • Waszych praw w odniesieniu do danych osobowych,
 • profilowania w sklepie,
 • korzystania z usług podmiotów zewnętrznych (kurierzy, płatności itp.) dla prawidłowego funkcjonowania sklepu,
 • podstawy, okresu, i zakresu przetwarzania Waszych danych.

Zapoznajcie się z tym dokumentem pod linkiem: Polityka prywatności.

Regulamin sklepu.

Ten obszerny dokument to najważniejszy, i dla nas i dla Was, zbiór zasad, które stosujemy w naszym sklepie. Opisujemy w nim warunki świadczenia usług drogą elektroniczną, a także warunki sprzedaży. Zadbaliśmy też o to, by przekaz był przejrzysty i zrozumiały dla każdego, kto robi u nas zakupy. Reguluje takie (bardzo ważne i wymagane prawnie) kwestie jak:

 • warunki zawierania umowy sprzedaży,
 • sposoby i terminy płatności,
 • sposoby, terminy i koszty dostaw oraz osobistego odbioru produktów,
 • sposób składania i rozpatrywania reklamacji,
 • prawo do odstąpienia od umowy,
 • postanowienia dotyczące przedsiębiorców.

Certyfikowany sprzedawca.

Jak sprawić, żebyście uwierzyli nam, że to wszystko jest całkowicie zgodne z prawem? Otóż nasz sklep przeszedł audyt prawny. Przeprowadzili go dla nas specjaliści – prawnicy, którzy na co dzień zajmują się tematyką e-handlu. Otrzymaliśmy certyfikat, który potwierdza zgodność stosowanych przez nas zasad z wymogami prawnymi. Możecie go podziwiać poniżej 😉

 

 

Komentarze do wpisu - zaloguj się, aby skomentować post (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl