regulamin sklepu internetowego

Pończochy uciskowe 2 stopnia to wyroby medyczne, które zapewniają stopniowany ucisk, wspomagając odprowadzanie krwi z kończyn dolnych i prawidłową pracę zastawek żylnych. Są polecane w stanach zaawansowanych żylaków, znacznych obrzęków i bólu nóg. Pończochy kompresyjne są również pomocne dla osób po przebytych zabiegach usunięcia żylaków. Często wyroby te noszą kobiety w ciąży, które zmagają się z problemami żylnymi nóg. Sprawdź ofertę naszych pończoch uciskowych 2 stopnia już teraz.

Pończochy uciskowe 2 stopnia

Pończochy uciskowe 2 stopnia – wsparcie dla Twoich nóg

Pończochy uciskowe łagodzą ból, przywracają uczucie lekkich nóg i niwelują niepożądane obrzęki metaboliczne, siniacze, pourazowe. W naszej ofercie produktowej znajdziesz pończochy uciskowe 2 stopnia bez palców i modele zakryte. Dzięki kilku neutralnym kolorom do wyboru, bez problemu kupisz pończochy, które będą odpowiadać Twojemu gustowi i potrzebom. Te estetyczne wyroby kompresyjne mogą być zakładane do krótszych i dłuższych spódnic oraz sukienek, za każdym razem gwarantując gustowny i modny wygląd. Z pewnością bez problemu znajdziesz idealną parę pończoch dla siebie.

Pończochy uciskowe 2 stopnia – komu są polecane?

Pończochy przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji: 20-36 mmHg są polecane po zabiegach chirurgii żył i skleroterapii. Często używają ich osoby z zakrzepicą żylną powierzchniową lub głęboką, a także łagodnymi obrzękami. Pończochy przynoszą ulgę paniom z wyraźnymi żylakami ciążowymi. Mogą być też stosowane przy pojawieniu się pajączków na nogach. Pończochy kompresyjne są rekomendowane nie tylko kobietom, ale i mężczyznom. To uniwersalne produkty lecznicze, które są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Pamiętaj, że pończochy uciskowe powinny być noszone od rana do wieczora. Przy starannej pielęgnacji zachowają medyczną skuteczność przez długie miesiące.

Pończochy uciskowe 2 stopnia – wybierz produkt uciskowy dopasowany do Twoich potrzeb

Nieustanie wzbogacamy nasz asortyment produktowy, współpracując z najpopularniejszymi markami w branży. Oferujemy profesjonalne wyroby uciskowe takie jak np.:

  • pończochy uciskowe 2 stopnia Avicenum,

  • pończochy uciskowe 2 stopnia Aries,

  • pończochy uciskowe 2 stopnia Veera,

  • pończochy uciskowe 2 stopnia Sigvaris.

Nasz internetowy sklep Medical Trade Center oferuje skuteczne produkty przeciwżylakowe typu: pończochy, podkolanówki, rajstopy uciskowe w atrakcyjnych cenach. Zamów idealnie dobrane pończochy kompresyjne i zadbaj o siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl