regulamin sklepu internetowego

Podkolanówki uciskowe 2 stopnia to wyroby kompresyjne, które ułatwiają odprowadzanie krwi z nóg i wspierają prawidłowe funkcjonowanie zastawek żylnych. Są dedykowane dla kobiet i mężczyzn, u których stwierdzono zaawansowane żylaki, obrzęki i dolegliwości bólowe nóg. Podkolanówki uciskowe (2 klasa kompresji) są polecane również pacjentom po przebytych zabiegach usunięcia żylaków, a także kobietom w ciąży, które cierpią z powodu objawów niewydolności żylnej. Poznaj naszą kompleksową ofertę.

Podkolanówki uciskowe 2 stopnia

Podkolanówki uciskowe 2 stopnia – ulga dla zmęczonych i obolałych nóg. Komu polecamy te wyroby kompresyjne?

Podkolanówki uciskowe 2 stopnia gwarantują większą kompresję (20-36 mmHg), niż podkolanówki uciskowe 1 stopnia stosowane często jedynie profilaktycznie.

Podkolanówki medyczne 2 stopnia niwelują uczucie ciężkich i zmęczonych nóg, ale nie tylko. Są polecane pacjentom po zabiegach skleroterapii, aby podtrzymać efekty leczenia. Po tego typu produkty często sięgają też osoby po zakrzepicy, kobiety, u których żylaki pojawiły się w trakcie ciąży, a także zmagające się z obrzękami limfatycznymi.

W asortymencie produktowym znajdziesz wyroby uciskowe typu podkolanówki, które cechują się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu możesz je stosować przez wiele miesięcy. Proponujemy Klientom podkolanówki uciskowe 2 stopnia bez palców, jak i z czubkiem zamkniętym.

Podkolanówki uciskowe 2 stopnia – męskie i damskie

W zależności od potrzeb możesz wybrać podkolanówki uciskowe 2 stopnia męskie i damskie różnych kolorach i rozmiarach. Wykazują one medyczną skuteczność, są łatwe w zakładaniu i utrzymaniu w czystości. W razie problemów z doborem odpowiednich podkolanówek chętnie udzielimy Ci praktycznych wskazówek.

Podkolanówki uciskowe 2 stopnia najlepszych producentów – poznaj nasz asortyment

Podkolanówki uciskowe 2 stopnia to bezpieczne i wysoce skuteczne produkty do terapii kompresyjnej. Wiedz, że w naszym doskonale zaopatrzonym sklepie kupisz modele cenionych producentów. Oferujemy m.in.:

  • podkolanówki uciskowe 2 stopnia Aries,

  • podkolanówki uciskowe 2 stopnia Veera,

  • podkolanówki uciskowe 2 stopnia Medi,

  • podkolanówki uciskowe 2 stopnia Sigvaris.

Zapoznaj się z całym dostępnym asortymentem. Nasz sklep internetowy Medical Trade Center zawiera produkty przeciwżylakowe, takie jak podkolanówki uciskowe, rajstopy uciskowe oraz wiele innych wyrobów kompresyjnych i ortopedycznych. Nie czekaj, złóż zamówienie już dziś i popraw swój komfort życia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl