regulamin sklepu internetowego

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia dostępne w naszej ofercie wspomagają krążenie krwi i zapobiegają pierwszym oznakom niewydolności żylnej. Te niezawodne i bezpieczne w stosowaniu wyroby uciskowe są dedykowane dla osób, które zmagają się z uciążliwymi dolegliwościami, takimi jak: obrzęki kończyn dolnych, bóle i skurcze łydek, pękające naczynka na nogach. Przynoszą szybką ulgę i przywracają komfort codziennego funkcjonowania. Zachęcamy do zapoznania z aktualną ofertą wszystkie osoby zainteresowane wyrobami kompresyjnymi.

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia – profilaktyka przeciwżylakowa i nie tylko

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia (około 15-21 mmHg) mogą być stosowane w ramach profilaktyki przeciwżylakowej lub wspomagająco przy wystąpieniu niewielkich żylaków i obrzęków nóg. Przy odpowiedniej pielęgnacji możesz korzystać z podkolanówek przez kilka miesięcy, uwalniając się od bólu i innych nieprzyjemnych dolegliwości. Oferujemy klientom zarówno podkolanówki uciskowe 1 stopnia bez palców, jak i z palcami. Wszystkie podkolanówki dostępne w sklepie Medical Trade Center zapewniają właściwe rozłożenie ucisku i przeszły pomyślnie testy kliniczne.

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia – wyroby kompresyjne dla kobiet i mężczyzn

Oferujemy zarówno podkolanówki uciskowe 1 stopnia damskie, jak i podkolanówki uciskowe męskie 1 stopnia, które przynoszą ulgę zmęczonym nogom. Warto stosować te wyroby kompresyjne w trakcie długotrwałego siedzenia, stania, np. w związku z wykonywaną pracą.

Podkolanówki (klasa 1 kompresji) są szczególnie polecane kobietom w ciąży, które nie mają większych problemów z żylakami. Dzięki kilku kolorom do wyboru i różnym rozmiarom bez problemu wybierzesz odpowiednią parę podkolanówek dla siebie.

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia – poznaj naszą bogatą ofertę

W naszym sklepie internetowym dostępne są produkty przeciwżylakowe najlepszych producentów. W skład kompleksowego asortymentu wchodzą m.in.:

  • podkolanówki uciskowe 1 stopnia Aries,

  • podkolanówki uciskowe 1 stopnia Veera,

  • podkolanówki uciskowe 1 stopnia Sigvaris.

Współpracujemy tylko z zaufanymi firmami produkującymi podkolanówki uciskowe 1 stopnia, które cieszą się renomą na rynku od wielu lat. Poza podkolanówkami znajdziesz tu również komfortowe i trwałe rajstopy uciskowe, a także podkolanówki uciskowe 2 stopnia dedykowane dla osób, które potrzebują średniej kompresji. Zapraszamy serdecznie do zakupów. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiednich wyrobów uciskowych, podchodząc do każdego Klienta w indywidualny sposób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl