Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do

regulamin sklepu internetowego

Pas Torako realnie wpływa na komfort życia pacjentów po urazach żeber i operacjach kardiologicznych, ale także po mniej inwazyjnych zabiegach, przeprowadzanych na odcinku klatki piersiowej. Stosuje się go zazwyczaj po poważnych operacjach kardiologicznych. Kamizelka Torako ma za zadanie zredukować dyskomfort związany z dolegliwościami bólowymi tej części ciała. Zmniejsza też ryzyko rozstąpienia się i destabilizacji rany pooperacyjnej. Kamizelka Torako jest wygodna i komfortowa — poprawia tempo powrotu do pełnej sprawności.

Pasy Torako

Pas Torako na klatkę piersiową

Pas Torako dla mężczyzn i pas Torako damski mają za zadanie zmniejszać bóle w klatce piersiowej typowe w okresie pooperacyjnym. Jednak nie jest to ich jedyne zastosowanie. Noszenie pasów Torako jest również rekomendowane u osób, które doznały urazów i złamań żeber. Kamizelki Torako stabilizują klatkę piersiową, dając noszącemu większy komfort i poczucie pewności. Pamiętaj, że zamiar noszenia pasa Torako należy skonsultować z lekarzem. To specjalista decyduje, czy w Twoim przypadku założenie kamizelki ortopedycznej typu Torako będzie koniecznie.

Jak zakłada się pas Torako damskie i męskie?

Zakładanie pasa zazwyczaj jest zależne od jego modelu i konstrukcji, jaką zaprojektował producent. W większości przypadków kamizelki Torako zakłada się na klatkę piersiową i zapina z przodu (zazwyczaj jest to zapięcie na trwałe rzepy). Bardzo ważne przy wyborze pasa Torako na klatkę piersiową jest dobre dopasowanie rozmiaru do Twojej sylwetki. Jeśli mierzysz się z trudnościami w samodzielnym znalezieniu odpowiedniego produktu — nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół fachowców służy radą na każdym z etapów składania zamówienia w naszym sklepie online.

Pasy Torako — wygodne w noszeniu i łatwe w czyszczeniu

Pas Torako jest wygodny, oddychający i skuteczny. Jest produktem, który można łatwo utrzymać w czystości. Wiele z naszych produktów można z łatwością prać w pralce. Pas Torako dla kobiet ma ergonomiczne wycięcia na piersi, dzięki czemu jego noszenie nie jest związane z dyskomfortem. To bardzo dyskretne wyroby uciskowe o niezwykłej sile skuteczności.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne, wygodne w noszeniu pasy ortopedyczne, majtki przepuklinowe i pasy stomijne. Dokładamy starań, aby w naszej ofercie znajdowały się najlepsze produkty, polecanych w branży marek. W pozostałych kategoriach znajdziesz również inne wyroby uciskowe. Sprawdź polecane przez nas pończochy uciskowe i temblaki. Zachęcamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl