Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

regulamin sklepu internetowego

Pasy przepuklinowe pachwinowe, pasy przepuklinowe brzuszne i specjalistyczne majtki przepuklinowe z pelotami są jednym z nieodłącznych elementów leczenia osób zmagających się z przepukliną brzuszną lub pachwinową. W naszym asortymencie znajdziesz propozycje dla kobiet i mężczyzn. Pasy na przepuklinę, które oferujemy, są wygodne, oddychające i dyskretne.

Pasy przepuklinowe pachwinowe

Pasy przepuklinowe - kiedy zaleca się je stosować?

Pas uciskowy na przepuklinę i specjalne uciskowe majtki powinno stosować się wyłącznie z zaleceń lekarza. Tego typu wyroby uciskowe cieszą się szczególnym zainteresowaniem u osób w okresie przed- i pooperacyjnym, a także ze zdiagnozowanym słabym i wiotkim aparatem mięśniowo-powięziowym. Pas na przepuklinę brzuszną wspomagają słabe mięśnie i utrzymują narządy wewnętrzne. Z kolei pas na przepuklinę pachwinową zapobiega przemieszczaniu się trzewi na zewnątrz pierścienia kanału pachwinowego. Warto również dodać, że pasy pachwinowe i pasy na przepuklinę brzuszną mogą pomóc poprawić komfort życia i zapobiegać powikłaniom u osób, które nie mogą być operowane.

Pasy przepuklinowe i majtki uciskowe — najlepsze modele znanych marek

W naszej ofercie kupisz pasy przepuklinowe znanych i rekomendowanych przez specjalistów marek. To produkty, które poza podstawowymi właściwościami kompresującymi, są miłe w dotyku, przewiewne i wygodne w noszeniu. Komfort na co dzień jest bardzo istotny szczególnie dla tych pacjentów, którzy pasy przepuklinowe mają stosować długoterminowo.

Majtki przepuklinowe czy pas przepuklinowy?

Pas przepuklinowy, z uwagi na swoją budowę i sposób zakładania nosi się zwykle podczas wspomagania leczenia przepukliny brzusznej. Z kolei majtki przepuklinowe sprawdza się idealnie w przebiegu leczenia przepukliny pachwinowej. Zakłada się je wygodnie — tak jak zwykłą bieliznę. W naszej ofercie znajdziesz również majtki uciskowe z pelotami. Oferujemy produkty wygodne w noszeniu i łatwe w utrzymaniu czystości. Przy wyborze rozmiaru polecamy sugerować się tabelą rozmiarów producenta. Dopasowanie właściwego rozmiaru bielizny uciskowej jest bardzo ważne — ma wpływ na skuteczność wyrobów uciskowych.

W naszym sklepie kupisz najlepsze produkty, polecanych w branży marek. W pozostałych kategoriach znajdziesz również pończochy uciskowe i temblaki. Zachęcamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl