Opcje przeglądania

regulamin sklepu internetowego

Pasy poporodowe i okołoporodowe są jednym ze sposobów na poprawę komfortu i zapobieganie powikłaniom u ciężarnych pacjentek. Stosowane w okresie okołoporodowym redukują dolegliwości bólowe odcinka lędźwiowego i odciążają kręgosłup. Z kolei pasy poporodowe po cesarce i porodzie siłami natury, mogą wpłynąć na przyspieszenie procesu regeneracji rozciągniętych mięśni brzucha. Zobacz, jakie modele zebraliśmy w tej kategorii!

Pasy poporodowe, po cesarskim cięciu

Pasy okołoporodowe

Pasy okołoporodowe mogą realnie wpłynąć na komfort ciężarnych. Ich stosowanie może zalecić lekarz ginekolog lub fizjoterapeuta. Pasy uciskowe tego typu zakłada się po brzuchem. Obejmują one część lędźwiową, redukując tym samym dolegliwości bólowe, które zaczynają być dokuczliwe szczególnie w trzecim trymestrze, lub u kobiet z ciążami mnogimi. Noszenie pasa odciąża kręgosłup i zmniejsza bóle krzyża i uczucie napięcia skóry.

Pasy poporodowe

Pasy poporodowe po cesarskim cięciu zmniejszają ryzyko rozstępu mięśni prostych, poprawiają komfort pacjentek i mogą sprawić, że proces gojenia się rany będzie przebiegał szybciej, bez powikłań związanych z nadmiernym obciążeniem tej części ciała. Pasy poporodowe rekomendowane są również u kobiet po porodzie siłami natury. Mogą przyspieszyć regenerację rozciągniętych mięśni brzucha i zmniejszyć ryzyko wystąpienia np. przepukliny brzusznej. To również bezpieczne rozwiązanie dla kobiet z rozstępem mięśni prostych. Dzięki wysokim właściwościom kompresyjnym pas utrzymuje narządy wewnętrzne, zastępując częściowo osłabione po ciąży mięśnie brzucha. Noszenie pasa poporodowego jest możliwe tylko za zgoda lekarza.

Gdzie można kupić pas poporodowy?

W naszej ofercie kupisz wysokiej jakości, miłe w dotyku pasy okołoporodowe i poporodowe wykonane z materiałów zapewniających swobodną cyrkulację powietrza. W wysokiej jakości produkty ortopedyczne i rehabilitacyjne wyposażysz się w naszym sklepie. Starannie dobieramy produkty mieszczące się w tej kategorii. Służymy wsparciem doradczym i fachową obsługą na każdym z etapów składania zamówienia. Pasy z naszej oferty pochodzą wyłącznie od rekomendowanych w branży marek. Gwarantujemy, że są to produkty najwyższej jakości spełniające surowe kryteria jakościowe.

W naszej ofercie znajdziesz pasy ortopedyczne i inne wyroby uciskowe. Sprawdź koniecznie polecane przez specjalistów pończochy uciskowe i temblaki. Zachęcamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl