regulamin sklepu internetowego

Pas ortopedyczny, dzięki swoim właściwościom kompresującym ma wpływ na wspomaganie leczenia i redukcję dolegliwości bólowych w przebiegu wielu schorzeń. Jego noszenie - doraźne, prewencyjne, czy też stałe - powinno być zawsze skonsultowane z lekarzem lub fizjoterapeutą. Zobacz, jakie pasy ortopedyczne znajdziesz w tej kategorii! Jeśli masz kłopot z samodzielnym dopasowaniem odpowiedniego produktu do swoich potrzeb - skontaktuj się z nami. Nasz wykwalifikowany zespół chętnie pomoże w wyborze dobrego rozwiązania.

Pasy ortopedyczne - pomocne w przebiegu leczenia przepukliny

Dobrze dopasowane do schorzenia pasy ortopedyczne mogą poprawić komfort życia, zmniejszyć dolegliwości bólowe, a także przyspieszyć przebieg leczenia przepukliny. Wielu pacjentów z zaawansowaną przepukliną nosi je do czasu wykonania zabiegu i określony przez lekarza czas po nim. Przy lekkiej przepuklinie, regularne noszenie pasa może ją dodatkowo zredukować, sprawiając, że inwazyjne metody leczenia nie będa konieczne. W naszej ofercie znajdziesz pasy ortopedyczne do przepukliny brzusznej i pachwinowej z pelotami i bez. Produkty dostępne są dla kobiet i mężczyzn. Występują w postaci wygodnych do noszenia na co dzień, przewiewnych majtek. To bardzo dyskretne rozwiązanie na wstydliwy dla wielu pacjentów problem z przepukliną tych okolic.

Pasy ortopedyczne brzuszne

Pasy ortopedyczne brzuszne mogą również redukować bóle kręgosłupa (w szczególności odcinka lędźwiowego). Dzięki wysokiej kompresji dobrze dopasowany do rozmiaru Twojego ciała pas brzuszny może przyspieszyć proces regeneracji uszkodzonych tkanek. Stosują go osoby z przepukliną kręgosłupa, sportowcy, a także pacjenci zmagający się z reumatyzmem. Pas brzuszny może być noszony przed aktywnością fizyczną i działać prewencyjne np. po doznanej w przeszłości kontuzji, niektóre modele z naszego sklepu rekomendowane są również kobietom po porodzie. Pas brzuszny ma w takim przypadku przyspieszyć proces powrotu mięśni do dawnej pozycji. Jego noszenie po ciąży może być jednak stosowane wyłącznie za zgodą lekarza. Uniwersalne pasy brzuszne mają naprawdę wiele zastosowań!

Pasy ortopedyczne stomijne

Pas ortopedyczny stomijny jest dedykowany pacjentom z przetoką jelita wytworzoną na brzuchu. Wykorzystuje się je często w okresie pooperacyjnym w celach prewencyjnych. Ma on zapobiec wytworzeniu się przetoki brzusznej i przepukliny. Pasy stomijne stosuje się również na przepuklinę brzuszną. Świetnie sprawdzą się podczas aktywności fizycznej. Zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne, wygodne w noszeniu pasy ortopedyczne, majtki przepuklinowe i pasy stomijne. Dokładamy starań, aby w naszej ofercie znajdowały się najlepsze produkty, polecanych w branży marek. W pozostałych kategoriach znajdziesz również inne wyroby uciskowe. Sprawdź polecane przez nas pończochy uciskowe i temblaki. Zachęcamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl