Opcje przeglądania

regulamin sklepu internetowego

Popularne w naszym sklepie wyroby uciskowe: opaski na łokieć tenisisty, stabilizatory łokcia czy opaski uciskowe na łokieć sprawdzą się u osób po urazach sportowych, wypadkach, operacjach oraz pracujących w pozycji siedzącej. Unieruchamiają one uszkodzony staw, chronią przed pojawieniem się obrzęków i stanów zapalnych i przyspieszają powrót do zdrowia.

Opaski ortezy i stabilizatory na łokieć

Ortezy na łokieć to popularna kategoria produktów, w której znajdują się wysokiej jakości opaski na łokieć, ściągacze na łokieć oraz usztywniacze na łokieć wykonane z różnych materiałów, z różnym stopniem elastyczności, w jasnych i ciemnych kolorach. Z pewnością znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz. Polecamy też: pasy ortopedyczne, pończochy uciskowe i temblaki.

Ortezy na łokieć tenisisty

Orteza na łokieć to produkt niezbędny osobom, które cierpią na dolegliwość popularnie nazywaną łokciem tenisisty. Zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramiennej jest wynikiem zmian zachodzących w ścięgnach stawu. To efekt powtarzania tych samych ruchów ręką, dlatego ten problem mają i tenisiści, i osoby spędzające dużo czasu przy komputerze: programiści, ale również mechanicy i monterzy. Opaski uciskowe na łokieć usztywniają rękę i zmniejszając dyskomfort podczas ruchów. Opaska ortopedyczna na łokieć tenisisty to produkt wykonany z trwałych, odprowadzających wilgoć materiałów.

Ortezy łokcia do zadań specjalnych

Orteza na łokieć tenisisty to jedno, ale opaska na łokieć może przydać się również po operacji,n nieszczęśliwym upadku z roweru czy jako profilaktyka po wcześniejszych urazach. Stabilizator stawu łokciowego, który obejmuje cały staw lub kończy się tuż przed zgięciem ramienia, wykonany może być z materiału z lycrą lub termoaktywnego neoprenu. Wspiera utrzymanie naturalnej temperatury ciała, rozgrzewa uszkodzone miejsce w układzie stawowo-mięśniowymi i więzadła.

Orteza stawu łokciowego może być zbudowana z różnych tkanin i wkładek silikonowych, których połączenie daje efekt masażu bolącego miejsca. Tak przyspiesza się usuwanie obrzęków i siniaków, leczy łokieć tenisisty – opaska poprawia krążenie krwi. Stabilizator na łokieć golfisty i tenisisty można nosić przez cały dzień, nie tylko podczas obciążających staw czynności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl