Opcje przeglądania

regulamin sklepu internetowego

Dostępne w naszym sklepie wyroby uciskowe jak korektory wad postawy, inaczej ortezy tułowia, wspomagają uzyskanie prostej sylwetki, eliminują ból związany z nieprawidłowym ułożeniem kręgów kręgosłupa czy dyskomfort wywołany nienaturalnym pochyleniem ciała. Wykorzystywane podczas rehabilitacji dorosłych i dzieci wykonane są z bezpiecznych i trwałych materiałów.

Korektory wad postawy

Korektor postawy – zastosowanie

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest prawidłowa postawa podczas siedzenia, chodzenia i leżenia. Nasz kręgosłup wykonuje ciężką pracę i musi radzić sobie z niezbyt zdrowymi nawykami. Siedzący tryb życia i pracy może skutkować pojawieniem się bólu w odcinku piersiowym czy szyjnym kręgosłupa. Wtedy niezbędne może okazać się noszenie specjalnych pasów.

Korektor postawy na plecy to produkt medyczny wykonany ze specjalnych taśm, które ułożone w profesjonalny sposób, wymuszają zachowanie prawidłowej postawy. Pasy prostujące plecy stosowane są zarówno u dorosłych, jak i u dzieci, podczas codziennych czynności, pracy, nauki, spędzaniu czasu przy komputerze. Korektory postawy dla dorosłych i dzieci dostępne są w wielu rozmiarach, co ułatwia dopasowanie ucisku do potrzeb i wieku użytkownika. Opaski prostujące plecy występują w kolorach białym, cielistym i granatowym. Łatwo je schować pod warstwami ubrania.

Orteza tułowia – kiedy trzeba nosić?

Pasy obojczykowe, korektor postawy dla dorosłych i dzieci należy nosić, gdy mamy skłonność do przyjmowania nieodpowiedniej postawy. Sprawdzają się w przypadku złamania z przemieszczeniem lub bez obojczyka. Ortopedyczny korektor postawy zalecany jest również przy dyskopatii kręgosłupa w odcinku piersiowym u dorosłych. Zadaniem tego produktu jest łagodzenie bólu, ale również wzmocnienie mięśni grzbietowych, które lepiej będą wspierać układ kostno-stawowy.

Ortopedyczne korektory wad postawy i kręgosłupa mogą być wyposażone w poduszki na skrzyżowaniu pasów na plecach, co ułatwia noszenie produktu we wczesnym etapie rehabilitacji. W naszym sklepie znajdziesz też: pasy ortopedyczne, pończochy uciskowe i temblaki. Wszystkie artykuły przyspieszają powrót do zdrowia po urazach lub operacjach, posiadają niezbędne atesty i są wygodne w użytkowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl