Opcje przeglądania

regulamin sklepu internetowego

Medical Trade Center poleca wysokiej jakości wyroby uciskowe oraz profesjonalne kołnierze ortopedyczne potrzebne do unieruchomienia kręgosłupa w odcinku szyjnym. Najczęściej niezbędne są one podczas rehabilitacji i rekonwalescencji, jako artykuły przyspieszające powrót do zdrowia po operacji lub urazie. Redukują bolesne dolegliwości i uczucie dyskomfortu.

Kołnierze szyjne

Czym są kołnierze ortopedyczne?

Kołnierze ortopedyczne szyjne stosowane są w celu częściowego unieruchomienia i zabezpieczenia odcinka szyjnego kręgosłupa. Ich noszenie zaleca się przy nadmiernym napięciu mięśni karku, zmianach zwyrodnieniowych, po urazach oraz w dyskopatii tego odcinka. Kołnierze szyjne występują w kilku rozmiarach, mają różną strukturę i budowę. W naszym sklepie znaleźć można kołnierze ortopedyczne miękkie dla dorosłych i miękkie lub półsztywne dla dzieci, zapinane na rzepy, co ułatwia ich samodzielne założenie.

Miękki kołnierz ortopedyczny jest wygodny w noszeniu, gdyż wykonany jest z pianki poliuretanowej, która dostosowuje się do kształtu szyi. Dobrze dobrany nie powoduje otarć ani odparzenia. Dzięki temu można go dłużej nosić oraz łatwiej założyć go dzieciom. Kołnierz ortopedyczny miękki z naszej oferty cieszy się zainteresowaniem ze względu na anatomiczny kształt, dostępność wielu rozmiarów i wysokości oraz wygodę noszenia.

Kołnierz ortopedyczny – cena produktu

Polecamy nasze kołnierze ortopedyczne, wszystkim którzy szukają sposobu na wyeliminowanie bólu podczas wykonywania codziennych czynności. Kołnierze szyjne dla dorosłych dostępne są w cielistych kolorach, a modele dla dzieci w odcieniach błękitu i granatu. Cena produktu zależy od modelu i typu usztywniacza i zaczyna się już od 34 zł. Nasze produkty pozwalają na unieruchomienie odcinka szyjnego w wygodny i bezpieczny sposób, dając niezbędne podparcie kręgosłupowi oraz mięśniom, chronią przed pogłębieniem urazu czy schorzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu. Klientom proponujemy też: pończochy uciskowe, podkolanówki uciskowe, rajstopy uciskowe oraz temblaki. Wszystkie produkty wykonane są z trwałych oraz bezpiecznych dla człowieka materiałów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl